Fizjoterapeuta Płock

Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego fizjoterapeuty z Płocka!

KONTAKT

Fizjoterapeuta z dojazdem do domu

Usługi fizjoterapeutyczne z dojazdem na terenie Płocka!

WIĘCEJ

Rehabilitacja prywatnie Płock

Prywatna rehabilitacja z dojazdem do domu!

OFERTA

Fizjoterapia Płock

Jako doświadczony fizjoterapeuta, oferuję Państwu szeroki zakres usług związanych z fizjoterapią, które świadczę z dojadem do pacjentów na terenie Płocka i okolic. Specjalizuję się w fizjoterapii oraz rehabilitacji, niosąc pomoc pacjentom w potrzebie, którzy borykają się z bólem i zaburzeniami prawidłowego ruchu ciała.

Czym właściwie jest fizjoterapia? Jest to rodzaj leczenia, podczas którego wykorzystuje się energię, zarówno mechaniczną, świetlną, jak i cieplną, a która to wytwarzana jest przy pomocy profesjonalnych urządzeń ruchu oraz manualnych ćwiczeń. Za pomocą fizjoterapii, można zwalczyć ból, poprawić wydolność organizmu, rozluźnić mięśnie, przywrócić pacjenta do zdrowia fizycznego oraz poprawić jakość zdrowia psychicznego.

Fizjoterapia dzieli się na:

  • masaże - zaliczyć tu można szereg masaży, w tym lecznicze i drenaż limfatyczny;
  • terapie manualne - tego typu terapie określić można, jako główny punkt fizjoterapii. Skupiamy się tu na przywróceniu pacjentom pełnej ruchomości i właściwych funkcji stawów;
  • kinezyterapię - ruch, jako środek leczniczy pełni tu kluczową rolę.

Fizjoterapeuta z dojazdem Płock i okolice

Jako profesjonalny fizjoterapeuta, posiadam niezbędne, wysokiej jakości sprzęty, które wykorzystuję podczas pracy z pacjentem. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dobierając najlepszą możliwą metodę fizjoterapii, która jest zależna od stanu zdrowia i problemu pacjenta.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny, oferuję możliwość skorzystania z usług fizjoterapeuty z dojazdem do domu na terenie Płocka. W przypadku, gdy wymagają Państwo natychmiastowej pomocy, a ból lub brak możliwości poruszania się stanowi przeszkodę nie do pokonania, jestem do Państwa dyspozycji. Wystarczy skontaktować pod wskazanym numerem telefonu, aby umówić wizytę fizjoterapeuty w domu. Zapewniam szereg zabiegów fizjoterapeutycznych, a także rehabilitacje z dojazdem pod wskazany adres w Płocku!

Terapie manulane

Terapia manualna jest pojęciem niezwykle istotnym, które odgrywa bardzo ważną rolę w zakresie całej fizjoterapii. Podczas pracy z pacjentem, jako fizjoterapeuta, skupiam się na konkretnych stawach, a moim celem jest przywrócenie im właściwej ruchomości. Po przeprowadzeniu odpowiednich badań, jestem w stanie dobrać najlepszą metodę terapii manulanej, która zapewni największe rezultaty w danym przypadku.

Dzięki terapii manualnej, pacjent czuje ulgę w bólu, a jego mięśnie ulegają rozluźnieniu, tym samym problematyczny rejon ciała odzyskuje swoje właściwe funkcjonowanie. Terapie manualne, jak i inne zabiegi fizjoterapeutyczne oferuję z dojazdem na terenie Płocka i w pobliskich okolicach.

Masaże lecznicze

Nasze życie dziś jest ściśle powiązane ze stresem oraz pośpiechem, który bardzo negatywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz stan naszego ciała. Najbardziej cierpi na tym niewątpliwie kręgosłup, który stale jest obciążony, choć to jeden z najważniejszych elementów naszego szkieletu.

Ból kręgosłupa może być spowodowany nieodpowiednią postawą, złą pozycją siedzącą, którą przybieramy podczas wielogodzinnej pracy, a także urazami, których nabawiliśmy się z różnych przyczyn. Ból kręgosłupa może być odczuwalny w konkretnym jego miejscu lub obrębie, a także może on promieniować do kończyn, skutecznie uniemożliwiając nam normalne funkcjonowanie.